Co musíte vědět, než vyrazíte

📢 

 

💳 CASH NEBO KARTA?

 ‼️POZOR – v areálu nebude možné platit hotovostí. Díky službě NFCtron Pay půjde všude platit kartou, mobilem nebo hodinkami. Pokud vám platby kartou nevyhovují, můžete si pořídit náramek s čipem, který jde hotovostní nabít. Kompletní informace o placení najdete TADY.

 

🦮 PSI A OSTATNÍ DOMÁCÍ MAZLÍČCI

Bohužel do areálu nepouštíme psy ani jiná zvířata. Věřte nám, že to tak bude lepší pro všechny návštěvníky i pro vaše čtyřnohé miláčky.

 

🅿️ PARKING

Parkování je zajištěné vedle areálu kempu. Pokud máte koupený kemp, je pro vás parking zdarma. Bez kempu je cena 200 Kč.

 

🏕️ KEMP

U vjezdu do kempu si můžete zakoupit místo za 400 Kč. Případně se prokážete vstupenkou, pokud máte kemp koupený dopředu. Následně při vstupu do areálu festivalu dostanete pásku do kempu. Kemp bude otevřen v pátek 11. 8. od 12 hodin.

 

🚐 KARAVANY

Karavany mohou rovněž parkovat v areálu kempu. Cena za karavan je 800 Kč. POZOR – v kempu není možné připojit karavan na elektřinu.

 

🏨 HOTEL

Pokud jste ubytováni v jednom z hotelů, check-in provedete standardně na hotelové recepci.

 

🎫 VSTUPENKY NA MÍSTĚ

Vstupenky bude možné zakoupit také fyzicky na místě. Budou však dražší, než je aktuální nabídka v předprodeji, která rychle mizí!

 

💧 VODA S SEBOU

Vodu si s sebou klidně vezměte, jen nesmí být kvůli bezpečnosti ve skleněné láhvi.

 

11. 08. 2023