O festivalu

Na jednom z nejmalebnějších míst v Česku se už několik let koná hudební festival Krásný ztráty Live. Na statku ve středočeských Všeticích se každoročně potkávají různé styly, žánry i generace, které spojuje láska ke kvalitní hudbě.
Náš patron a dramaturg Michal Prokop vybírá kapely a interprety, kteří mají za sebou letitou dráhu a nějak s naší scénou dokázali pohnout. Ale nezůstává jen u „zasloužilých starců“, snaží se také hledat nové nebo novější tváře, u nichž cítí podobný předpoklad do budoucna. Díky tomu vznikají nevšední setkání na pódiu i pod ním.

Na minulých ročnících vystoupili Vladimír Mišík, Tata Bojs, Michal Pavlíček, Monika Načeva, David Koller, Lenka Dusilová, Laco Déczi, Mňága a Žďorp, Hudba Praha, Pavol Hammel, Vltava, Peter Lipa, Buty, Ivan Hlas, Pražský Výběr a mnoho a mnoho dalších.

Festivalový areál statku, který je i hotelem, je v nádherné krajině, to vám potvrdí každý, kdo tam byl. Publikum i účinkující se tam rádi vracejí. Je to ideální prostředí pro festival s omezenou kapacitou, ale nevídaným komfortem. Náš festival je tu doma a pomalu se z něj stává lokální tradice.

Kromě klasického kempu nabízíme také možnost zakoupit balíčky ubytování v hotelových pokojích, které se nacházejí v areálu a v okolních hotelech.