O festivalu

Všechno, co byste mohli chtít vědět a potřebovali znát

Nejkrásnější letní festival v Česku se už několik let koná na malebném Statku Všetice. Každoročně se tu potkávají různé styly, žánry i generace, které spojuje láska ke kvalitní hudbě.

Naši patroni a dramaturgové Michal Prokop a Roman Holý vybírají legendy i naděje hudební scény.

Festivalový areál statku, který je i hotelem, je v nádherné krajině, to vám potvrdí každý, kdo tam byl. Je to ideální prostředí pro festival s omezenou kapacitou, ale nevídaným komfortem.

 

 

 

 


 

 

 


 

BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY VŠUDE V AREÁLU

Letos jsme se rozhodli jít cestou bezhotovostních plateb. Všude v areálu půjde zaplatit kartou nebo přednabitými náramky. Hotovost tak můžete nechat doma. Více se o platbách na festivalu dozvíte TADY.

 

PŘÁTELSKÝ I PRO DĚTI

Děti do 12 let mají vstup zadarmo a na Statku najdou spoustu zábavy – můžou se povozit na místních koních, zkusit aqua zorbing, malování na obličej, jít na skákací hrad nebo objevit kouzlo knih s Markou Míkovou.

 

SPANÍ VE STANU I NA STATKU

Kromě klasického stanového městečka je možnost spát i v jednom z pokojů na Statku. Více se dozvíte v sekci UBYTOVÁNÍ.

 

OTEVÍRACÍ HODINY AREÁLU

Areál festivalu bude otevřený v pátek od 15:00 hodin do 03:00 hodin, v sobotu od 10:00 hodin do 04:00 hodin.

 

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD

Náš festival se snaží být hlavně o přátelství, setkávání a dobré muzice. Máme na vás proto velkou prosbu o dodržování návštěvního řádu. Celý si ho můžete přečíst ZDE. Mezi podstatné informace patří, že do areálu bohužel nemůžete vstoupit s žádnými domácími mazlíčky.

 

ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY

Do areálu není možné vnášet nebezpečné předměty jako např. láhve, alkoholické nápoje, deštníky, zavazadla, jízdní kola, zvířata, fotoaparáty a kamery, zbraně nebo ohňostroje. Zakázané předměty je možné si uložit do úschovny. 

 

OSTATNÍ SLUŽBY

Úschovna zavazadel u vstupu.

 


 

MAPA AREÁLU

 


 

JAK SE DOSTAT DO VŠETIC

Dějiště festivalu ve Všeticích je pouze 35 km jižně od Prahy. Z hlavního města i z Tábora jste na Statku Všetice do hodiny, z Plzně za 1,5 hodiny.

AUTEM: Je k dispozici velké parkoviště, vzdálené asi 300 metrů od Statku Všetice.