Placení v novém: Letos bezhotovostně

Plaťte jednoduše platební kartou, mobilem nebo hodinkami díky NFCtron Pay

Letošní ročník bude plný novinek a jednou z nich je i placení na festivalu. Na základě vašich reakcí jsme se společně s NFCtron rozhodli zavést platby kartou. U všech stánků tak díky službě NFCtron Pay budete mít možnost platit bezkontaktní platební kartou, mobilem nebo hodinkami. Stačí přiložit kartu k zadní straně prodejního zařízení, počkat na autorizaci a zelenou obrazovku s potvrzením platby.

Hotovostí letos platit nepůjde. Ale můžete si jí dobít náramek s čipem, který bude další možností, jak platit.

3 tipy, jak platit správně

 1. Přiložte kartu na správné místo a podržte alespoň 2 s.
 2. Pokud platíte mobilem je lepší přiložit ke čtečce jeho zadní stranu.
 3. Doklad získáte naskenováním QR kódu, který se objeví na zelené obrazovce.


Platby náramkem pro ty, kteří nechtějí používat kartu


Pro ty z vás, kteří nemají možnost platit kartou, budou připravené náramky s čipem. Ty půjdou snadno nabít hotovostí.

 • Peníze si můžete dobít online ještě před akcí přes NFCtron Tickets zdarma.

 • Pokud si peníze nechcete dobíjet online, dobijete si je pohodlně v areálu na označeném místě. Hotově nebo kartou, je to na vás. Aktivační poplatek za první dobití na akci je 30 Kč.

 • Na místě obdržíte informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschováte. Díky němu si zkontrolujete zůstatek a zařídíte si vrácení zbývajícího kreditu. Kredit si můžete zkontrolovat také v mobilní aplikaci NFCtron.

 • Nevyužitý kredit se vám zdarma vrátí na účet v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze se vám vrátí na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Bohužel nejde vrátit za kredit hotovost.

 • Pro ještě lepší přehled o vaší útratě doporučujeme stáhnutí mobilní aplikace NFCtron.

  Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu.

  Odkaz pro stažení: https://lnk.bio/nfctron

 

 

Otázky a odpovědi

Kde si dobiju náramek?

Online na tomto odkazu nebo přímo na akci. Hotově i kartou.

Jak zjistím zůstatek kreditu?

Po každém nákupu vám zůstatek ukáže prodejce. Uvidíte ho také v aplikaci NFCtron nebo naskenováním QR kódu z tištěného informačního papíru, který obdržíte, pokud jste si kredit poprvé dobili až na akci. 

Zbyl mi z akce kredit, jak si ho můžu vrátit? 

Cokoli vám po akci na náramku zbyde, můžete si do 14 dnů nechat vrátit. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z akce, přes NFCtron Tickets nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron.


Hlavním cílem bezhotovostních plateb je zjednodušit a zrychlit služby, hlavně občerstvení. Věříme, že to zlepší váš zážitek z festivalu a budete mít více času užít si kapely.

01. 08. 2023