Zamakali jsme na jídle: Na co se můžete těšit

Všechny možnosti, kde se letos najíst

Letos jsme hodně zamakali na nabídce jídla pro vás. Čeká vás opravdová cesta kolem světa: to nejlepší z 5 kontinentů. Na Statku Všetice tradičně najdete všechno to, co máte rádi a na co jste zvyklí. Těšit se můžete opět i na Rebel's Coffee House a jejich stánek s výbornou kávou a něčím dobrým k ní. Nově ale přidáváme belgické hranolky, americké hot dogy, vietnamské speciality, orientální exotiku a autentickou jihoamerickou kuchyni.

 

The Dogfather

Tohle je ten pravý street food. Napěchované hot dogy, které se neodmítají. V housce od pekaře a s masem od řezníka. Z široké nabídky chutí a příchutí si snadno vyberete. Nebo možná nebudete vědět, který chcete zkusit první.

 

Tasty Fries

Čerstvě krájené hranolky, které krásně křupou a zároveň to nejsou žádná „párátka“. K tomu domácí omáčky a překvapivě plné jídlo je na světě.

 

Vimeal

Nejlepší jarní závitky v republice. Aspoň to o nich tvrdí jejich tvůrci a na vás bude zjistit, jestli je to pravda. Jisté ale je, že Vimeal používá tradiční rodinné receptury a vždy čerstvé a kvalitní suroviny.

 

Shams

Objevte kouzlo orientální kuchyně. S láskou připravovaná jídla, podle receptů a tipů, které pochází od jejich egyptských rodičů. Shams přetvořili ty nejlepší orientální pokrmy v lahodný street food.

 

Rebel's Coffee House

Kladenská pražírna kávy není na festivalu žádným nováčkem a mnozí z vás si je určitě pamatují a těší se na ně. Kromě kávy budou mít pro vás připravené i sypané čaje, horkou čokoládu, drobné sladkosti a mnoho dalšího.

 

La Takeria y delicias

Autentická jihoamerická kuchyně od autentického Kolumbijce. Vypadá to skvěle a chutná to ještě líp.

 

Vstupenky za zvýhodněnou cenu najdete TADY.

04. 08. 2023