Krásný ztráty Live poosmé: Ještě lepší ubytování, více cateringu a skvělá hudba

Osmý ročník festivalu Krásný ztráty Live se uskuteční 9. a 10. srpna příštího roku na již tradičním místě, na statku ve středočeských Všeticích u Benešova. Patronem a hudebním garantem zůstává zakladatel akce, česká rocková legenda Michal Prokop. Aktuálně jde do prodeje první limitovaná edice čtyř set vstupenek za nejvýhodnější cenu, která navzdory současné ekonomické situaci zůstává na stejné úrovni jako vloni.

Letos v srpnu potěšily zaplněné hlediště Krásných ztrát Live koncertní bloky legend i výrazné tváře mladší generace. Jména programu nadcházejícího ročníku zatím necháváme pod pokličkou, jisté je ale jedno: jestliže je patronem festivalu Michal Prokop, je prakticky vyloučeno, aby do Všetic přijel pouze „garantovat“ a nezahrál se svými kapelami, tedy s Framusem Five a komornějším Triem. Nebude samozřejmě chybět ani „festival na festivalu“ Všetická jízda, který soustavně představuje špičkové představitele alternativní klubové scény.

To, co momentálně dolaďujeme společně s programem, jsou také organizační a technické záležitosti, které dělají dobrý festival ještě lepším. V první řadě ubytování pro návštěvníky. Kromě už zavedených možností, jimiž je bydlení přímo na statku Všetice, případně v přilehlém kempu, bude letos poprvé možné ubytování v benešovském hotelu Karlov. Těm, kteří si tuto možnost vyberou, poskytneme shuttle servis, tedy dopravu mezi hotelem a festivalovým areálem, jejíž cena bude samozřejmě součástí balíčku ubytování a vstupenek. Ubytovací balíčky budou v sobě skrývat i další zajímavé doplňkové služby.

Hodně návštěvníků si na minulém ročníku chválilo zkvalitnění cateringu. Viděli to ostatně i sami prodejci na bleskurychlé spotřebě některých komodit. Příští rok pořadatelé slibují postoupit i v této sféře ještě o další krok dál a catering návštěvníků opět posílit.

26. 10. 2023