Vánoční předprodej je tu

Už šestý ročník festivalu Krásný ztráty Live proběhne v roce 2022 ve dnech 12. - 13. srpna na již tradičním místě, na statku v malebných středočeských Všeticích. Přestože se na přesném programu stále pracuje, pořadatelé zveřejňují první jména programu. 

 

Kromě garanta hudebního line-upu Michala Prokopa a jeho Framus Five zahrají například skupiny Tata Bojs, Vltava nebo zbrusu nový, tentokrát kapelový projekt ještě nedávného solitéra Justina Lavashe. V tuto chvíli přichází do předprodeje první edice vstupenek za bezkonkurenčně nejnižší cenu 1390,- Kč, navíc s příjemným bonusem.

Vysoko posazenou laťku pátého ročníku jistě neshodí ani ten šestý. Už první oznámená jména jsou zárukou skvělé hudby i mezigeneračního střihu, typického právě pro Krásný ztráty Live. Jak skupina kytaristy a zpěváka Roberta Nebřenského Vltava, tak nestárnoucí „kluci z Hanspaulky“ Tata Bojs mají společnou nejen originální invenci v hudební tvorbě, ale v neposlední řadě také obrovský nadhled a zcela specifický smysl pro humor, se kterým umějí jako málokdo podat i vážná obsahová témata. V Praze žijícího Brita Justina Lavashe spojuje s Michalem Prokopem celoživotní láska k blues, z níž vyrůstá jejich osobitý muzikantský, pěvecký, a v Lavashově případě i virtuózní kytarový styl.
Festival Krásný ztráty Live si získal u návštěvníků popularitu i dokonalým servisem a komfortem pro každého hudebního fanouška. Také letos nabízejí pořadatelé kromě klasického kempu bydlení přímo na statku v jeho exkluzivních ubytovacích kapacitách a připravují i další nové formy nadstandardního ubytování. 


„Pro další ročník festivalu chystáme vedle skvělého programu také řadu dalších zlepšení.Určitě nabídneme větší komfort v rámci klasického kempu a rozšíříme cateringovou nabídku. Nad to plánujeme představit úplně novou formu ubytování v podobě festivalových „domečků“. Rozhodně je na co se těšit ," říká David Gaydečka, producent festivalu.
 
Vstupenky na šestý ročník Krásných ztrát Live právě přicházejí do předprodeje. Mimořádným předvánočním bonusem je, že každá vstupenka zakoupená do 21. prosince letošního roku zároveň poskytne zdarma přístup na online stream Vánočního koncertu Michala Prokopa ve velkém sále pražské Lucerny v hodnotě 390 Kč. Vánoční koncert Michala Prokopa proběhne právě 21. prosince s hosty Petrem Jandou a Colorful People.
 
Info k ubytování na [email protected] 
 
 
 

Další články

Akci pořádají

Hlavní mediální partneři

Festival proběhne za laskavé podpory Středočeského kraje

Středočeský kraj