Dárek k nákupu vstupenek: nový vinyl Michala Prokopa zdarma

Sto roků na cestě Michala Prokopa a Framus Five vychází vůbec poprvé na vinylu! Dvojalbum 2LP obohacené o dosud nevydané bonusy bude v prodeji od pátku 7. června za 650 Kč. Limitovaná edice pro prvních 100 z vás je ale již teď k dispozici jako dárek k nákupu vstupenky na festival. Album kapela pokřtí 9. srpna na festivalu Krásný ztráty live. Akce platí jen do 15. června nebo do vyprodání 100ks.

Zatím poslední studiové album Michala Prokopa a jeho kapely Framus Five s názvem Sto roků na cestě spatřilo světlo světa v roce 2012. Dlouho bylo beznadějně vyprodané, až vloni u příležitosti zpěvákova tradičního vánočního koncertu vyšla reedice na CD. Protože ale v posledních letech stále vzrůstá zájem veřejnosti o nejklasičtější hudební nosič, totiž vinylovou gramofonovou desku, ani Michal Prokop nezůstává stranou tohoto trendu a Sto roků na cestě svým fanouškům nabízí vůbec poprvé v podobě vinylového dvojalba, na kterém nebudou chybět ani bonusy, které původní vydání na kompaktním disku neobsahuje. Nový titul Prokopovy diskografie bude pokřtěn na festivalu Krásný ztráty live, jehož je zpěvák hudebním garantem a který proběhne 9.-10. srpna na Statku Všetice na Benešovsku. Křest desky tak bude mít početné publikum, na festival s omezenou kapacitou je již v tuto chvíli prodána více než polovina dostupných vstupenek.

Dnes je vinyl opět v módě. A já jsem moc rád, protože vinylová deska má zcela jinou dynamiku než CD, a je i zvláštním výtvarným artefaktem,“ říká Michal Prokop. A dodává: „Velký formát obalu umožní zcela jiné využití grafiky a fotografií, než malé CD, a to nemluvě o různých dalších fleškách, do telefonu stažených souborech, nebo streamovaných jednotlivých peckách, což je bohužel také realita dneška.“

Jak získat vinyl zdarma?

Máte-li zájem o vinyl k nákupu vstupenek zdarma, vyberte při nákupu vstupenek takto označenou vstupenku "Dvoudenní vstupenka + VINYL K NÁKUPU ZDARMA". Akce platí pro prvních 100 nákupů, v ceně nákupu je jeden vinyl jako dárek. V dalším kroku si můžete vybrat, zda chcete zakoupit vstupenku obyčejnou nebo s kempem.

Jak vyzvednout dárek?

a) Osobní vyzvednutí, 0 Kč. Od pátku 7. 6. si lze vyzvednout dárek na pražské pobočce Ticketportalu, Politických vězňů 15, Praha 1-Nové Město. Otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 18:00. K identifikaci budete potřebovat znát číslo: identifikátor platby (var. symbol) - najdete v Potvrzení objednávky vstupenek zaslaném emailem.

B) Poštou na dobírku, cena 150 Kč (poštovné a balné). Zájemce kontaktuje vydávající agenturu Joes Garage na mailu [email protected], uvede své jméno a poštovní adresu, na kterou chce vinyl odeslat, a také jedinečné číslo: identifikátor platby (var. symbol) - najdete v Potvrzení objednávky vstupenek zaslaném emailem.

Vinyl si, prosím, vyzvedněte nebo nechte zaslat do konce června 2019.

Akci pořádají

Hlavní mediální partneři

Festival proběhne za laskavé podpory Středočeského kraje

Středočeský kraj