Čtěte poslední a důležité informace před festivalem Krásný ztráty live!

„Budeme rádi, pokud přijedete včas, aby vám neunikl žádný z vašich interpretů. Je tu jedna objížďka. A Všetice je jedna z nejmenších osad v ČR. Malá časová rezerva na zaparkování, stavbu stanu, přesun, kontrolu vstupenek a bezpečnostní prohlídku, abyste se do areálu dostali včas, nikomu jistě neuškodí. Děkujeme za pochopení“, říká Vladimír Malák za Statek Všetice.

Vstupenky

Pokud znáte někoho, kdo jede bez vstupenky, máme tu jedno doporučení: „Zavolejte si na telefonní číslo 601 126 661. Tam se dozvíte, jestli je možné na místě vstupenky zakoupit nebo zda byl již jejich předprodej ukončen,“ upozorňuje Miroslav Papež, organizátor.

Ve stanovém městečku se půjde zabydlet už od páteční dvanácté hodiny. Od této doby tam bude také možné zakoupit kempenku. To se týká těch, kteří si ji nestihli zajistit rovnou se vstupenkou. Statek Všetice pak otevírá v pátek přesně ve 14:00 hodin, v sobotu v 11.hodin.

Program nabízí řadu novinek - areál roztančí třeba v sobotu už v pravé poledne DJ Rá[email protected] Ondřej Štindl! Celý program zde.

Praktické informace

pro Vás, kdo se chystáte už tento víkend do Všetic!

Příjezd

Automobilistům doporučujeme trasu Benešov - Neveklov - Všetice.

Areál Statek Všetice

Doporučujeme vzít si s sebou deky, bude hezky! A pláštěnky jen pro případ přeháňky. Zákaz vstupu do areálu se zbraněmi, pyrotechnikou, sklem, vlastním jídlem* a pitím*, (* neplatí pro prostory kempu), s deštníky a jinými ostrými předměty.

Areál bude uzavřen pro návštěvníky festivalu od soboty 2:00 do 11:00 hodin.

"Osada Všetice je opravdu malebná a je potřeba si uvědomit, že v atmosféře bezstarostného venkova není v dosahu například bankomat, a tak, ač ceny jsou příznivé - pivo Prazdroj 0,5 l za 45 Kč a hotová jídla v restauraci od 140 Kč, doporučujeme vybrat si s sebou hotovost. Platba kartou nebude všude v areálu možná. Stejně tak nebude dostupné wifi!", uvádí za marketingové oddělení Gabriela Hronová. V areálu budou k dostání i hudební nosiče účinkujících, např. si zde budete moci zakoupit za zvýhodněnou cenu 600 Kč dvojvinyl Sto roků na cestě od Michala Prokopa a Framus Five. Třeba na něj ulovíte i věnování od kapely.

Jídelní lístek

Akci pořádají

Hlavní mediální partneři

Festival proběhne za laskavé podpory Středočeského kraje

Středočeský kraj